मीनबहादुर केसी स्मृती कप फुटबलमा मंगलबार सेमिफाइनल खेल हुने

  •   
  •  

लक्ष्मण बस्नेत
दाङ,१९ मंसिर। तुलसीपुरको दमारगाउँमा जारी जिल्लाकै सर्वाधिक पुरस्कार राशिको स्वर्गीय मीनबहादुर केसी स्मृति कप फुटबल प्रतियोगिता २०७९ मा मंगलबार सेमिफाइनल खेल हुने भएका छ्न् ।

टाईगर युवा क्लब तुलसीपुर ३ दमारगाउँको आयोजनामा संचालित प्रतियोगिताको पहिलो सेमिफाइनल खेलमा युवा संजाल तुलसीपुर-३ र ज्ञानज्योती क्लब तुलसीपुर रातो भिड्नेछन् । खेल मध्याह्न १२ हुनेछ । त्यस्तै दोस्रो सेमिफाइनल खेलमा टाईगर युवा क्लब तुलसीपुर-३ ए र ज्ञानज्योती क्लब तुलसीपुर कालो आमनेसामने हुने आयोजकले जानकारी दिएको छ ।

यसैबिच सोमबार भएको अन्तिम क्वाटर फाईनल खेलमा फर्साटिकर फुटबल क्लबलाई सुन्यका विरुद्ध चार गोल अन्तरले पराजित गर्दै टाईगर युवा क्लबले सेमिफाइनल यात्रा तय गरेको छ ।

उल्लेख्य दर्शकका बिच भएको खेलको पहिलो हाफ् गोल रहित कडा प्रतिस्पर्धा र रोमाञ्चक भएपनी दोस्रो हाफ्मा फर्साटिकरको कमजोर डिफेन्सिपका कारण टाईगरलाई ४-० को जित निकाल्न सहज भयो ।

फुटबल खेलको बिकास र प्रवर्द्धनसंगै प्रतिभावान खेलाडीको पहिचान र बिकासमा टेवा पुर्‍याउने मुख्य उदेश्यका साथ आयोजना गरिएको प्रतियोगिताको बिजेता टिमले नगद १ लाख ३० हजार रुपैयाँ, कप , मेडल तथा प्रमाणपत्र हात पार्नेछ ।

त्यस्तै उपविजेता टिमले नगद ६५ हजार रुपैयाँ,मेडल तथा प्रमाणपत्र हात पार्नेछ। त्यस्तै प्रतियाेगिता अवधिभर उत्कृष्ट खेल प्रदर्शन गर्ने ब्यक्तिगत बिधातर्फका खेलाडीलाई प्रमाणपत्र तथा ट्रफिले पुरस्कृत गरिनेछ । प्रतियोगितामा दाङ लगाएत अन्य जिल्लामा स्थापित क्लबका १४ टिमको सहभागिता रहेको छ ।